Hakkımızda

DİTEKNOYA HOŞ GELDİNİZ

Ditekno

Firmamız, Ditekno Yangın Söndürme Sistemleri Ltd.Şti.

Ditekno Türkiye olarak her türlü EUTEC THERMO CONTROLE ürünü için satış servis ve montaj hizmetlerini sunmaktayız.

2009 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, konusunda dünyanın en tanınmış firmalarından olan Luminator grubuna ait Yolcu Bilgilendirme Sistemleri yetkili Satışı, Yedek Parça ve Servis Hizmetlerini Türkiye’de sağlamaktadır.

Luminator Technology Group, toplu taşıma operasyonları için zeka, güvenlik ve verimliliği artıran, dünya çapında tanınan teknoloji çözümleri sunar.

Luminator Technology Group (Luminator) transit teknolojisi pazarında kalıcı bir etki yaratmak amacıyla tasarlandı ve kuruldu . Stratejik araştırma ve geliştirmeyi akıllı satın almalarla birleştirerek, başarılı, tanınmış bölgesel şirketlerden sınıfının en iyisi ürünlerle birlikte geniş bir uzmanlık ve yeni teknoloji yelpazesini tek bir uyumlu, küresel organizasyonda birleştiriyoruz.

Luminator, verimli toplu taşıma operasyonlarının operasyonel hedeflerini desteklerken transit yolcuları hayati bilgilere bağlamak için çözümler sağlamak üzere benzersiz bir şekilde konumlandırılmıştır. Dünyanın dört bir yanındaki toplu taşıma otobüsleri ve vagon üreticilerinin yanı sıra toplu taşıma operatörlerini destekleyen Luminator, toplu taşımaya somut faydalar sağlayan teknolojiyi geliştiriyor ve sunuyor.